Movies
Ratings
559
The SwindlersRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5