Movies
Ratings
829
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0- Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5