Movies
Ratings
289- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Camille Claudel, 1915Rated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0