Movies
Ratings
169
Green BookRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5