Titles you rated
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 1.5
SuspiriaRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
La ChimeraRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
RashomonRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Cocaine BearRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0- The CountRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 1.0