Titles you rated
Modern TimesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Romeo and JulietRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0