Movies
Ratings
262
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5- Kanye West: All DayRated ★ 5.0

A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Elephant SongRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
Enter the VoidRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5