Movies
Ratings
188
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
100 MetersRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Precure All Stars FRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
RRRRated ★ 4.5