Movies
Ratings
211
KOKUHORated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
Permanent VacationRated ★ 3.5
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
TarRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Petite MamanRated ★ 5.0- The Platform 2Rated ★ 3.0

The PlatformRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.5
Orgy of the DeadRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 5.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
A Woman Under the InfluenceRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.0
Crimes of the FutureRated ★ 4.0
Look Who's BackRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0