Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0- PapermanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 5.0