Movies
Ratings
30
DeadpoolRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5