Movies
Ratings
930
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
Short CutsRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.5- BargainRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 4.0
The Mother and the WhoreRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0- Instruments of a Beating HeartRated ★ 3.5
- Jay KellyRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 4.0- The AlphabetRated ★ 3.0