Movies
Ratings
37
Operation ChromiteRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0