Movies
Ratings
69
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The NunRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 4.0