Titles you rated
A Single RiderRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0