Titles you rated
- Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The HappeningRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 3.5- Two CopsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 3.5
301, 302Rated ★ 3.5
The CrowRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5- BugoniaRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5