Titles you rated
DuneRated ★ 1.0
EternalsRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Tulip FeverRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5