Titles you rated
When the Game Stands TallRated ★ 3.0
BabelRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
The LoftRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ping PongRated ★ 3.5
Edge of WinterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5