Movies
Ratings
567- RachelRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0