Movies
Ratings
29
The UnjustRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0- The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.0
Cries and WhispersRated ★ 2.0
Black DogRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.0- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 1.5
My Lucky StarsRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
HerRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 2.0- Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
Belle & SebastianRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
One on OneRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 2.5