Movies
Ratings
33
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0