Movies
Ratings
883- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
Instant FamilyRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- It’s Okay!Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5- YoloRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5