Movies
Ratings
1911
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- NonnasRated ★ 3.0
NebraskaRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
FlowRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
- Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5- The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5