Movies
Ratings
90
ConclaveRated ★ 4.5
Mount HakkodaRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Angel Has FallenRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - EmperorRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - RebellionRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - AwakeningRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DinerRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.5