Movies
Ratings
662
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5