Movies
Ratings
546
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
A Walk in the CloudsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Babette's FeastRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 3.5
...ingRated ★ 2.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 2.5