Movies
Ratings
11
InceptionRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
After YangRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 1.5