Movies
Ratings
165
WALL-ERated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
QueerRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0- CobwebRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
SleepRated ★ 3.0