Titles you rated
- The House of UsRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0- Memories in My FrameRated ★ 3.5
- IncoherenceRated ★ 3.0
- MantisRated ★ 2.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
AdamRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SearchersRated ★ 3.5
NashvilleRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5