Movies
Ratings
303
UsRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 3.0- The Kissing Booth 3Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5