Movies
Ratings
211
Moving OnRated ★ 5.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 4.5
Three TimesRated ★ 3.5
Café LumièreRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
A Summer at Grandpa'sRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Hill of FreedomRated ★ 5.0
Woman on the BeachRated ★ 4.0- Tale of CinemaRated ★ 4.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5- Two CopsRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 1.5