Movies
Ratings
150
House of WaxRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
Rinco's RestaurantRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5