Movies
Ratings
134- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.5
- The Perfect NeighborRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 1.0- Sound of FallingRated ★ 3.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
- The BalconettesRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 2.0
Martin EdenRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
RBGRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0- Reversing RoeRated ★ 4.5
- White BearRated ★ 3.0
Four DaughtersRated ★ 3.5