Movies
Ratings
501
ElysiumRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Zero TheoremRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0- The MachineRated ★ 4.0