Movies
Ratings
198
F1: The MovieRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5