Series
Ratings
91
The X-FilesRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Sailor Moon RRated ★ 4.0
Powerpuff GirlRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Midori no MakibaōRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 2.0
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 1.0
The Twelve KingdomsRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 2.0
Kimba the White LionRated ★ 4.0