Series
Ratings
204
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Shadows House Season 1Rated ★ 3.0
AjinRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5
Strategist KANBERated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 3.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 2.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Kingdom Season 3Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0