Movies
Ratings
1152- Drawing CloserRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Meitantei Conan: Highway no DatenshiRated ★ 4.5
All About SuomiRated ★ 2.5- The Red LineRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.5
Beethoven FabricationRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ZooRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.5
#IwilltellyouthetruthRated ★ 3.0
Dear FamilyRated ★ 3.5
TailgateRated ★ 2.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.0
FrontlineRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Wish UponRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Crimes That BindRated ★ 5.0