Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The King's WardenRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Your LetterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0