Movies
Ratings
47
DeadpoolRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5