Movies
Ratings
268
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.5- BallerinaRated ★ 4.5
Love ResetRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Moby DickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 4.5