Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0