Movies
Ratings
225
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5