Movies
Ratings
46
My Sassy GirlRated ★ 3.5- The True-taste ShowRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5