Movies
Ratings
305
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.0
The ScamRated ★ 1.5
ChawRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 0.5
TangledRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0
DolittleRated ★ 1.5