Movies
Ratings
108
VivariumRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0- Approved for AdoptionRated ★ 5.0
Before We GoRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0