Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.5- The True-taste ShowRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5

On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Last PresentRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0