Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
- Pretty CrazyRated ★ 0.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 1.5- Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.0
The Velvet UndergroundRated ★ 1.5
Bob Marley: One LoveRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0