Titles you rated
- Father Mother Sister BrotherRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.5- Sound of FallingRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
The Breaking IceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0