Movies
Ratings
923
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Macross Delta the Movie: Absolute Live!!!!!!Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- Boogie NightsRated ★ 2.5
- WhiplashRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 4.5